Hotel Onufri

h.onufri@gmail.com
+355 (0) 32 502 444
+355 69 68 80 444
http://hotelonufri.com/
Rruga:Mihal Komena,5001,BERAT
Hoteli jone permban ne total 22 dhoma, nga keto dhoma:
3 dhoma jane dopio superiore
10 dhoma dopio standarde
9 dhoma teke( me dy krevata tek per dhome).
Shumica e dhomave te hotelit tone kane pamje nga qyteti, ku duken dhe shtepite karakteriztike beratase.
 Tavanet jane pre drudi,  jane te punuara ne menyre artizanale me dore.
Ne ambjentet e hotelit nuk lejohet te pihet cigare dhe te hahet ushqim neper dhoma.
Ne dhoma gjenden frigorifer ne te cilet gjenden pije si uje dhe coca - cola.
Gjithashtu ofrohet:
Internet WiFi
Sherbim recepsioni 24 ore 
Ajer te kondicionuar
Sherbim telefon
TV satellite
Pervec sherbimit te hotelit, ne ofrojme dhe sherbim Bar dhe Restorant, me gatime tradicionale beratase.
Vendodhja:
500 m larg kalase
500 m larg nga qendra e qytetit
300 m larg nga Ura e Gorices
200 m larg nga Muzeu Etnografik
Na ndiqni:   

Ku ndodhemi

Kontaktoni me biznesin